Szukasz dziewczyny – oto 3 portale randkowe, które odmienią Twoje życie

Spis treści

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka randek po przez serwisy randkowe. Zapewny wpływ na to ma mała ilość czasu, jaką dysponujemy na co dzień. Jak wskazują statystyki o wiele więcej na portalach randkowych jest poszukujących mężczyzn, niż kobiet. Choć z biegiem lat ta tendencja się zmienia. Obecnie możemy znaleźć wiele portali randkowych, które oferują znalezienie drugiej połówki, pojawia się więc pytanie, które z nich są najlepsze. Otóż w niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu czołową trójkę. Zapraszamy!

Sympatia

Sympatia.pl należy z pewnością do tych portali randkowych, które na rynku polskim są już od wielu lat, z powodzeniem w dalszym ciągu kontynuując swoją działalność i zdobywając coraz szersze grono zadowolonych użytkowników. Portal ten jest nastawiony to, aby użytkownicy znaleźli są miłość. Niestety jedyną, aczkolwiek główną wadą tego serwisu jest, iż jest limit dzienny na wysyłanie wiadomości, w związku z tym, jeżeli chcemy w stałym kontakcie z daną osobą powinniśmy wykupić pakiet premium, bądź wymienić się numerami telefonów i kontynuować rozmowę telefonicznie.

Tinder

Tinder jest kolejnym portalem randkowym, w którym znaleźć można szereg interesujących użytkowników i różnych zainteresowaniach i wyglądzie. Portal ten jest znany na całym świecie. Sama specyfika tego portalu polega na tym, iż osobę która nam się spodoba przesuwamy palcem w prawo, a tę która nam się nie spodoba, przesuwamy w lewo. Jeżeli osoba, która nam się spodobała, również przesunie nas w prawo, to wtedy pojawia się informacja, iż zostaliśmy z parowani. Jeżeli chodzi o limit dzienny wysyłanych wiadomości, to takiego tutaj nie ma. Możemy do woli pisać z interesującymi nas osobami, aczkolwiek rozpocząć rozmowę mamy możliwość dopiero wtedy, gdy zarówno my, jak i druga osoba przesunie nas w prawo.

Badoo

Portal randkowy Badoo jest postrzegany, jak specyficzna platforma, gdyż mieści ona w sobie różne skupisko ludzi, o różnych upodobaniach i preferencjach. Niektórzy szukają tam wyłącznie randki, inny samej rozmowy, a jeszcze inni poszukują miłości na całe życie. Badoo od niedawna wprowadziło, jako jedyny portal randkowy, możliwość rozmowy z osobą przez tak zwany video chat. W związku z czym łatwiej jest nam sprawdzić, czy osoba, z którą wymieniamy wiadomości, jest rzeczywiście tą samą osobą, a jej zdjęcia nie zostały skradzione. Oprócz tego mamy możliwość prowadzenia transmisji na żywo, jak również rozmowy nie tylko z osobami, z naszej okolicy, ale również z osobami z całego świata.